Title
Shqip  |  Македонски


Foto 1 2
Rehau ngjyrë kafe

Ngjyra të këndshme të gjalla dhe të ndritshme, me këtë rast dëshirave tuaja u janë hapur të gjitha dyert. Me dritaret Rehau plotësohen dëshirat e ndryshme te ngjyrës nëpërmjet programit të posaçëm për ngjyre dhe dekor, nga e bardha klasike nëpërmjet ngjyrave universale deri te dekore druri. Për atë ju mund të zgjidhni nuanca të ndryshme të ngjyrave, çka mund të vendoseni për profil me foli (dekor druri dhe ngjyre unike) çfarëdo që të jetë zgjidhja juaj. Profili Rehau me dekor druri është i qëndrueshëm ndaj të gjitha kohërave.

Nuanca e vërtetë e përbën ndryshimin.
Te dhenat teknike
Paneli
Trashësia: 80mmK Total
Pesha
Celiku
Kg/mKg/m2
Toleranca
Termoizolim:

U1=1,3 W/m2K
Izolim i zerit
 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.