Title
Shqip  |  Македонски


Foto 1 2
Rehau 6\2 komore

Dritaret e sistemit Rehau janë element elastik për mbulim të pjesëve kreative të objektit. Optika elegante dhe sipërfaqja brilante reflekton dëshirat tuaja për jetë më të mirë. Kursim i nxehtësisë përmes gjashtë teknikave të komoreve kontribuon për jetë më të mirë. Të pëlqyeshme, me funde të rrumbullakëta, të lakuara dhe diagonale në vend të dukshëm. Përmban dy pengues qe mbajnë rrymën e erës, pluhurin dhe ujin me çka sigurojnë ajër të pastër dhe rehati. Profilet e dritareve janë optimale për futjen e pjesëve tjera plotësuese për mbyllje edhe te masave tjera të cilat e parandalojnë hyrjen e dhunshme brenda.

Elegancë, klasë e detajeve dhe kursim i nxehtësisë - Dritare nga Rehau.
Te dhenat teknike
Paneli
Trashësia: 80mmK Total
Pesha
Celiku
Kg/mKg/m2
Toleranca
Termoizolim:

U1=1,3 W/m2K
Izolim i zerit
 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.