Title
Shqip  |  Македонски

IRFA Roloder

IRFA roloder – Përvojë evropiane në shërbim të qytetarëve.

Fabrika për prodhimin e dyerve dhe dritareve “Irfa roloder” është themeluar më 20 shtator të vitit 2001 dhe është njëra ndër kompanitë e para private në Maqedoni.

Pronari i firmës shpalos përvojën e tij zvicerane në fabrikat në Maqedoni, Kosovë e Shqipëri. “Irfa roloder” filloi punën me 5 punëtorë ndërsa tani numëron gjithsej 24 punëtorë e me këtë cilësohet fabrikë e mirëfilltë prodhuese.

“Irfa roloder” është e specializuar në prodhim dhe montimin e dyerve automatike të garazheve dhe dyerve industriale me mekanizëm (motor) nga firma gjermane “Aperto”, “Becker” dhe nga ajo italiane “Nice”.

“Irfa roloder” është e specializuar për prodhimin dhe montimin e dyerve dhe dritareve të shtëpive dhe objekteve të ndryshme nga plastika PVC dhe alumini. Plastika prodhohet nga firma e mirënjohur austriake “Rehau”.

IRFA është e specializuar për prodhimin dhe montimin e fasadës strukturale dhe gjysmëstrukturale duke përdorur prodhimet e firmave me renome botërore si “Profiko”, “Alumil” etj.

Me një përvojë të gjatë kjo kompani u ka ofruar klientëve produkte me kualitet të krahasueshëm botëror dhe në këtë prizëm zgjerimi i saj ka qenë gjithmonë në rritje. Në vitin 2004 kompania ka zgjeruar aktivitetin e saj në Kosovë (Ferizaj dhe Gjilan) dhe në një të ardhme të shpejtë filialet e saj pritet të hapen edhe në Shqipëri.
 

Your are currently browsing this site with Internet Explorer 6 (IE6).

Your current web browser must be updated to version 7 of Internet Explorer (IE7) to take advantage of all of template's capabilities.

Why should I upgrade to Internet Explorer 7? Microsoft has redesigned Internet Explorer from the ground up, with better security, new capabilities, and a whole new interface. Many changes resulted from the feedback of millions of users who tested prerelease versions of the new browser. The most compelling reason to upgrade is the improved security. The Internet of today is not the Internet of five years ago. There are dangers that simply didn't exist back in 2001, when Internet Explorer 6 was released to the world. Internet Explorer 7 makes surfing the web fundamentally safer by offering greater protection against viruses, spyware, and other online risks.

Get free downloads for Internet Explorer 7, including recommended updates as they become available. To download Internet Explorer 7 in the language of your choice, please visit the Internet Explorer 7 worldwide page.